+31 (0)40 2457844   -     info@dhvc.nl Bel me terug

Wie zijn wij?

DHVC Vastgoedservice is een jong en innovatief vastgoedbureau dat verder kijkt. We hebben onze sporen verdiend bij de bemiddeling in vele soorten huur- en koopwoningen. Ons gemotiveerde team is altijd persoonlijk betrokken, focust zich volledig op het klantbelang en denkt vooruit. Uniek is ons grote huurdersbestand. Dit zijn allemaal mogelijke kopers die we actief benaderen. Niet voor niets zeggen we: wij doen het anders!

Het DHVC team

Marcel Theunissen

Marcel Theunissen RM/RT

Functie: Geregistreerd makelaar & taxateur / directeur
E-mail: marcel@dhvc.nl
Jilles Hazendonk

Jilles Hazendonk

Functie: financieel directeur
E-mail: jilles@dhvc.nl
Sander Bohne

Sander Bohne

Functie: makelaar
E-mail: sander@dhvc.nl
 

Maron Heersmink

Functie: makelaar
Email: maron@dhvc.nl 

Bram Vingerhoets

Functie: Makelaars assistent
Email: bram@dhvc.nl 
 

Maurice Schäfer

Functie: makelaar
Email: maurice@dhvc.nl